Hanendless, çok yakın bir süreçte Türkiye’de amigurumi, el işi ürünler ve el emeği çeyizlik ürünler gibi noktalarda duyulan ihtiyaca ve ilgiye karşılık olarak kurulmuştur. Temel olarak bir online satış platformu olması ile birlikte birçok kişinin aradığı tarifler ve el işi ürünler konusunda istediği desteği de elde edebildiği bir platformdur.

Firmamız özellikle amigurumi olarak adlandırılan Japon oyuncak yapma sanatı konusunda bu sanata ilgi duyan kişiler ve bu sanatı icra eden kişiler arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Kadınlar, gençler, erkekler ve öğrenciler tarafından bu sanatın ve diğer el işi sanatlarının öğrenilmesi, yaygın bir hale gelmesi ve aynı zamanda hayatta keyifli bir etkinlik elde edilmesi için hem online satış hem de profesyonel destek konusunda hizmet verilmektedir.

Firmamızın temel satış portföyü içerisinde amigurumi bebekler, el işi ürünler, el emeği ile hazırlanmış çeyizlikler, takılar ve aksesuarlar yer almaktadır. Online satış sistemi ile birlikte sunulan bu ürünlerin ön plana çıkan özellikleri arasında, sağlam ve organik bir yapıda olmaları bulunmaktadır. Bu sayede özellikle anneler tarafından güvenilir, sağlıklı ve sorunsuz şekilde kullanılabilecek amigurumi oyuncak ürünleri elde edilirken, genç kızlar ve kadınlar tarafından da farklı ve özel tasarım ile hazırlanmış çeyizlikler, takılar ve aksesuarlar elde edilmektedir.

Firmamızın temel satış noktası web sayfamız olmakla birlikte aslında bugün popüler şekilde kullanılan sosyal mecralarda da hizmet verilmektedir. Bu kapsamda firmamıza ait tüm hizmetleri ve ürünleri Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr ve Pinterest üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem web sayfamız hem de sosyal mecralar üzerinden takip işlemleri gerçekleştirerek, her zaman güncel bir şekilde bildirimler alabilir ve ürünlerimizi daha hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Hanendless İletişim Sistemi Nasıl Çalışır?

Özellikle günümüzün koşullarında internet kullanıcılarının çok yoğun bir şekilde tercih ettiği sosyal medya mecraları düşünüldüğünde, bu mecralar üzerinden firmamız ile çok kolay bir iletişim kurulabilir. Bu iletişim sayesinde hem ürün tercihi konusunda destek elde edebilir hem elde etmek istediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir hem de gerektiğinde bu ürünlerin uygulaması konusunda da teknik destek talep edebilirsiniz.

Web sayfamız üzerinde gerçekleştirilecek iletişim konusunda firmamız 7/24 online sipariş için destek hattına ve iletişim numaralarına sahiptir. Web sayfamızın iletişim bölümünde kolaylıkla ulaşabileceğiniz iletişim formunun doldurulması veya yine firmamıza ait olan mail adresi üzerinden iletişim kurulması sayesinde hem sipariş verme işlemleri hem de destek işlemleri ile ilgili görüşme gerçekleştirilebilir.

Hanendless Çalışma Prensibi Nasıldır?

Hanendless firması olarak tamamen profesyonel ve pratik bir çalışma mantığı ile hizmet veriyoruz. Öncelikli olarak ürünlerimize ulaşmak isteyen kişiler web sayfamız üzerinden veya sosyal medya üzerinden hesaplarımızı takip edebilir. Bu sayede firmamız ile çok kolay bir şekilde iletişim kurma şansı yer almaktadır. Gerçekleştirdiğiniz iletişim ile birlikte hangi ürünleri satın almak istediğinizi veya hangi ürünler için bilgi talep ettiğinizi net bir şekilde belirtebilirsiniz.

Takip ettiğiniz sosyal medya hesaplarımız veya web sayfamız üzerinden ürün seçimlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve beğendiğiniz ürünler hakkında yine iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz. Ürün bilgilerinin alınması, fiyatların öğrenilmesi, teslim tarihi ve hazırlık bilgilerinin elde edilmesiyle birlikte memnuniyet sağlandıktan sonra sipariş işlemi gerçekleştirilebilir.

Firmamız profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen bu süreç sonrasında verilen siparişleri gereken süre içerisinde hazırlayarak, eksiksiz ve tertemiz bir şekilde paket haline getirir. Hazırlanan paket belirtmiş olduğunuz adrese kargo yoluyla ulaştırıldıktan sonra bizzat adrese teslim vasıtasıyla hizmet verilir. Türkiye’nin istediğiniz tüm vilayetlerine ulaşılabilecek bir kapasiteye sahip olan firmamız, adrese teslim hizmetlerini farklı kargo şirketleri ile çok uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kişiye Özel Ürün Sipariş Sistemi Nasıl İşlemektedir?

Firmamızın sunduğu en önemli hizmetlerden birisi ise tamamen kişiye özel şekilde ürün sipariş edilmesi avantajıdır. Örnek olarak çeyiz hazırlığı içerisinde bulunan genç kızlar tarafından çeyiz içerisinde bulunması için runner, supla, masa örtüsü, aksesuarlar, takılar veya farklı dantel ürünleri gibi el işi ve el emeği ürünler sipariş edilebilir. Bu tip ürünlerde renk, doku, malzeme ve boyut gibi birçok farklı noktada belirlemeler yapılması mümkündür.

Anneler tarafından çocuklarının daha sağlıklı oyuncaklara sahip olması açısından amigurumi siparişleri de kişiye özel şekilde gerçekleştirilebilir. Temel olarak sayfamız üzerinde ürünler sekmesi altında görebileceğiniz amigurumi oyuncak bebekler dışında yine isteğinize bağlı olarak farklı modeller ve boyutlar ile amigurumi oyuncak ve bebek siparişleri gerçekleştirilebilir.

Vizyonumuz

Bugün Hanendless firması olarak varmak istediğimiz noktada, el işi ve el emeği sanat ürünlerinin tekrar popüler bir hale getirilmesi ve değerli bir konuma ulaştırılması yer almaktadır. Bir zamanlar hem Anadolu kültüründe hem de dünyanın farklı kültürlerinde el işi ve el emeği ürünler çok yüksek bir değere sahip olarak, kadınlar ve anneler tarafından sıklıkla kullanılırdı. Bugün ise dünyada bu kültür mozaiği unutulmuş ve vazgeçilen bir yapı haline gelmeye başlamıştır.

El işi ve el emeği ile üretilmiş takılar, aksesuarlar, dekorasyon ürünleri, süsler ve oyuncaklar gibi birçok farklı eşya hem sağlıklı hem organik hem de estetik bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle hedefimiz bu tür organik ve sağlıklı eşyaların tekrar evlere ulaşması, kabul edilebilir ve talep edilebilir bir noktaya ulaştırılmasıdır. Zira bu sayede ilerleyen vadede hedefimiz çok daha geniş bir ürün çeşitliliği elde edilmesi ile birlikte insanların istedikleri her noktada kullanabileceği el emeği ürünler temin edebilmesidir.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz vizyon sayesinde önemli bir hedefe ulaşma açısından emek verdiğimiz sektör içerisinde özellikle ekip kurulumuna ve çalışma sistemimize çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu bağlamda Hanendless firması olarak sizler için bu hizmetleri oluşturacak ekip açısından her geçen gün daha yeni kişiler ve daha yeni uzmanlar ile bir araya geliyor ve kadromuzu çok daha geniş bir noktaya ulaştırıyoruz.

İnsanların firmamıza çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi açısından teknolojinin imkânlarından yararlanarak, sosyal medya hesaplarımızı aktif bir şekilde kullanıyoruz. Ürün çeşitliliğimizi çok daha geniş bir noktaya ulaştıracak şekilde çalışmalarımızı sürdürürken, sizlerin verdiği fikirlere ve taleplerinize de kulak vererek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kültürün ve bu hizmetlerin Türkiye’de tekrar yayılması için birçok farklı kentten gelen taleplere cevap vererek, her noktaya ulaşmaya ve hizmetlerimizi daha kapsamlı bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Need Help? Chat with us